INTERTREND – JASPARK

Otváracie hodiny

Pondelok – Piatok: 11:00 – 18:00 hod.
Sobota: len objednaní zákazníci
Nedeľa: zatvorené

Kontaktné údaje:

Mobil: 0903 708 031
Telefón: 031 / 785 1991

Kontaktná osoba:

Ing. Peter Marko

INTERTREND

V roku 1997 sa firma presťahovala do vlastných priestorov v obci Horné Saliby, okres Galanta, kde má hlavné sídlo dodnes. Súbežne s dostavbou nových priestorov firma zainvestovala aj do výkonnejšieho strojného zariadenia, ktoré jej umožnilo realizáciu náročnejších interiérov.

Našimi klientmi sú firemní i individuálni zákazníci. Firemným zákazníkom ponúkame komplexné zariadenie interiéru. Pre individuálnych zákazníkov je hlavná nomenklatúra výroba kuchynských liniek, skríň s posuvnými dverami a šatníkov.

V súčasnosti má firma hlavné obchodné zastúpenie v Galante v Obchodnom centre Jaspark na prízemí. Na tomto mieste prebiehajú konzultácie vrátane vizualizácie zariadenia interiérov nábytkom. Vzhľadom ku skutočnosti že firma realizuje výrobu a montáž nábytku, už pri konzultácií (vizualizácia interiéru) sú zohľadnené výrobné, technické, dekoratívne a konštrukčné danosti nábytku, čím vyhotovený projekt – vizualizácia interiéru, s vysoko vernosťou odpovedá následnej realizácii. Po odsúhlasení návrhov zákazníkom firma zabezpečí výrobu nábytku vrátanie jeho kompletizácie, t.j. dopravy, montáže a zabezpečenia subdodávkami.

Firma vyrába nábytok z veľkoplošných materiálov (LDTD, MDF, HDF a pod.) stredného a vyššieho štandardu. Používanie kvalitného kovania (Hettich, BLUM a pod.) je u nás samozrejmosťou.

KUCHYNE:

Zákazníkovi stačí doniesť pôdorys priestoru, ostatné – t.j. projekt, výroba, dodávka spotrebičov a montáž kuchyne – je v réžii našej firmy pri zohľadnení individuálnych požiadaviek zákazníka.

Každá kuchyňa vyrobená firmou INTERTREND® je jedinečná čo sa týka rozsahu, vybavenia, použitých materiálov a farebného vybavenia.

INTERIÉRY:

Firma INTERTREND® sa od svojho počiatku zaoberá zariaďovaním interiérov nábytkom. Toto zariaďovanie v sebe zahŕňa konzultáciu so zákazníkom, projekt, výrobu a montáž nábytku.

SKRINE, SPLÁNE:

Firma INTERTREND® vyrába vlastný produkt – nábytkové skrine s posuvnými dverami. Skrine majú vyvinutú konštrukciu tak, že kovanie na posuv skríň je osadené na korpuse (dne a strope) skrine a teda vnútro je neoddeliteľná súčasť skrine. Nie je potrebné vŕtanie do dlážky a stropu miestnosti, skriňa je demontovateľná, prenosná a v prípade sťahovania si ju môžete zobrať so sebou.

Pri zatvorených dverách nie je viditeľný posuv dverí, rovnako ako aj boky skrine, pretože sú celkom prekryté posuvnými dverami. Úchytné lišty sú vyrábané z drevného materiálu. Posuv dverí nevyžaduje žiadnu údržbu (vysávanie a pod.).Skrine sú teda dodávané ako celok, t.j. vždy vrátane korpusu, chrbta a vnútorného vybavenia policami a tyčami.

ŠATNÍKY:

Posuvné dvere sa napevno osádzajú do dlážky a stropu miestnosti, čím sú vhodné na predelenie miestnosti na menšie časti, napríklad na oddelenie miestnosti určenej ako šatník. Priestor šatníka vieme vybaviť policovými regálmi, resp. regálmi na zavesenie a uloženie šatstva. Pri tomto systéme, ktorý sa často vizuálne zamieňa za tzv. vstavané skrine, je cenotvorba závislá od počtu krídel dverí, ich rozmerov a prevedenia, pričom sa musí ešte pripočítať cena za regálový systém s doplnkami (tzv. „vnútorná zástavba“).

Regálový systém dodávaný našou firmou ma vždy kompletný korpus (boky, dno, strop, chrbát), čím je možné navŕtať boky regálov na prestaviteľné polohy políc, čo zákazník ocení pri zmene nárokov na úložný priestor – vysoká variabilita vnútorného usporiadania. Rám posuvných dverí a pojazdové lišty sú vyrobené z hliníka s rôznou povrchovou úpravou (rôzne druhy eloxáže), čo zaručuje najvyšší štandard v kvalite posuvu, minimálny priehyb, tvarovú stálosť a trvácnosť. Spodná vodiaca lišta je plochá, s minimálnou členitosťou a vysokou odolnosťou voči deformácii, napríklad pri stúpnutí nohou na lištu.

Referencie:

Biotika a.s., Slovenská Ľupča – kancelárie ekonomického oddelenia
Jadrová elektráreň Jaslovské Bohunice – telekomunikačné oddelenie
UNICOOP, Hurbanovo
S – Slovensko, leasingová spoločnosť – kancelárie pobočiek
Interkontakt, s.r.o.
Medicínske centrum Galanta – ordinácie a lekáreň
Welten, a.s. – hotel a reštaurácia golfového klubu v obci Báč (okres Šamorín)
HET, a.s. – sídlo firmy, Galanta
Kaskády, s.r.o. – školiace a rekreačné stredisko
reštaurácia Focus – termálne kúpalisko, Horné Saliby
reštaurácia Central – Zvolen
agroturistické centrum – termálne kúpalisko, Horné Saliby
lekáreň U svätého Krištofa – hlavná železničná stanica Bratislava
lekáreň Rozadol – Trenčianska ulica, Bratislava
lekáreň vo Velkej Mači (okres Galanta)
lekáreň na Kaštielskej ulici, Bratislava
lekáreň P.P.Pharma – Vranov nad Topľou
Autoprofit, s.r.o., Galanta – kaviareň